Корпоративне SIMPLE FOOD

Ми пропонуємо спеціальну програму «Корпоративне харчування»
з доставкою їжі на робочі місця.

Це зручне рішення для різного роду компаній і керівників, які дбають про раціональне використання часу своїх співробітників і хочуть організувати харчування на підприємстві.

Ми з радістю нагодуємо смачними, комплексними ланчами співробітників великих та невеликих офісів, салонів краси, туристичних агентств, IT-підприємств, відділень банків, держструктур і навіть відряджених працівників з інших міст. Сьогодні обіди в SIMPLE FOOD щодня замовляють десятки миколаївських підприємств.

Завдяки програмі «Корпоративне харчування» ви позбавите своїх співробітників від зайвих перекусів, черг у сусідніх магазинах або у мікрохвильовки, а також бізнес-ланчів, котрі не виправдовують очікування. Щодня у призначений час наші кур’єри доставлятимуть якісну їжу в найкращому вигляді.

Як замовити?

Все, що потрібно зробити – звернутися до менеджера SIMPLE FOOD, який  проконсультує вас щодо умов програми: від меню до вартості і часу доставки. Ми завжди зможемо підібрати оптимальний варіант, який задовольнить саме вас. Перейти в контакти

___________________

 

Мы предлагаем специальную программу «Корпоративное питание» с доставкой еды на рабочие места.

Это удобное решение для разного рода компаний и руководителей, которые заботятся о рациональном использовании времени своих сотрудников и хотят организовать питание на предприятии.

Мы с радостью накормим вкусными и комплексными ланчами сотрудников больших и небольших офисов,  салонов красоты, турагентств, IT-предприятий, отделений банков, госструктур и даже откомандированных рабочих из других городов. Сегодня обеды в SIMPLE FOOD ежедневно заказывают десятки николаевских компаний.

Благодаря программе «Корпоративное питание» вы избавите своих сотрудников от нездоровых перекусов, очередей в соседних магазинах или у микроволновки, не оправдывающих ожидания бизнес-ланчей.

Как заказать?

Все, что нужно – позвонить менеджеру SIMPLE FOOD, который любезно проконсультирует обо всех условиях программы: от меню до стоимости и времени доставки. Мы всегда сможем подобрать оптимальный вариант, который удовлетворит именно вас. Перейти в контакты

Наша сторінка Instagram +15k