Корпоративне SIMPLE FOOD

Ми пропонуємо спеціальну програму Корпоративного харчування в Миколаєві
з доставкою їжі на робочі місця.

Щоб ми обрали найкращі умови для вашого колективу — заповніть коротку форму:

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ

Ви отримаєте:

Обіди у вказанный час;

✅ Постійну знижку на всю їжу наших ресторанів (Simple Food та ПапаША!);

Безкоштовну доставку;

Статус бізнес клієнта, який надає багато переваг.

Що таке корпоративне харчування від Сімпл Фуд?

Це зручне рішення для різного роду компаній і керівників, які дбають про раціональне використання свого часу і хочуть організувати харчування на підприємстві.

Ми з радістю нагодуємо смачними, комплексними ланчами співробітників великих та невеликих офісів, салонів краси, туристичних агентств, IT-підприємств, відділень банків, держструктур і навіть відряджених працівників з інших міст. Сьогодні обіди в SIMPLE FOOD щодня замовляють десятки миколаївських підприємств.

Завдяки програмі «Корпоративне харчування Миколаїв» ви позбавите себе та колег від зайвих перекусів, черг у сусідніх магазинах або у мікрохвильовки, а також бізнес-ланчів, котрі не виправдовують очікування. Щодня у призначений час наші кур’єри доставлятимуть якісну їжу в найкращому вигляді.

Ваш колектив отримає унікальний промокод для знижки на всю нашу продукцію.

Як замовити?

Заповніть коротку форму для отримання корпоративної знижки.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

 

______________________________

(на рус.)

Мы предлагаем специальную программу «Корпоративное питание Николаев» с доставкой еды на рабочие места.

Это удобное решение для разного рода компаний и руководителей, которые заботятся о рациональном использовании времени своих сотрудников и хотят организовать питание на предприятии.

Мы с радостью накормим вкусными и комплексными ланчами сотрудников больших и небольших офисов,  салонов красоты, турагентств, IT-предприятий, отделений банков, госструктур и даже откомандированных рабочих из других городов. Сегодня обеды в SIMPLE FOOD ежедневно заказывают десятки николаевских компаний.

Благодаря программе «Корпоративное питание» в Николаеве — вы избавите своих сотрудников от нездоровых перекусов, очередей в соседних магазинах или у микроволновки, не оправдывающих ожидания бизнес-ланчей.

Как заказать?

Заполните короткую форму для получения корпоративной скидки.

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

 

Наша сторінка Instagram +15k