Про SIMPLE FOOD

Simple Food – це:

•  Команда професіоналів з приготування їжі.

•  Десятки страв за найкращими рецептами (МЕНЮ)

•  Зручний сайт для швидкого замовлення

•  Якісне пакування і столові прибори

•  Швидка доставка по всьому місту

Вже більше 4-х років ми готуємо та доставляємо смачні страви  та надихаємо людей у ритмі «Смачно-Корисно-Швидко».

Хто наші клієнти?

Щодня у нас замовляють доставку сніданок, обід чи вечерю сотні різних людей. Серед яких директори підприємств, майстри салонів краси, айтішники, банківські співробітники, адміністратори, фотографи та представники найрізноманітніших сфер.

Ми постійно аналізуємо гастрономічні настрої миколаївців, чітко відпрацьовуємо механізми доставки їжі, запроваджуємо нові тенденції у харчуванні, щоб до вашого столу потрапляло лише найкраще.

Ми завжди перші клієнти свого закладу. Створюючи Simple Food — нашою головною метою було створення закладу, в якому ми будемо щоденно харчуватися. Всі страви, перед включенням до меню, проходять жорсткий відбір та дигустацію. Саме тому ви отримуєте відмінну якість та сервіс.

P.s.

Наша мрія – нагодувати весь світ! Тому ми ніколи не стоїмо на місці та постійно вдосконалюємся. Ми хочемо бути на одній хвилі із вами, покращувати сервіс та підіймати рівень гастрономічної культури в Україні.

Завжди раді бачити щасливі посмішки та чути відгуки про свою роботу з Понеділка по суботу з 10:00 до 20:00 у просторі SIMPLE FOOD на вулиці 6-й Слобідській, 101. (Контакти)

Наша сторінка Instagram +15k