Сніданок. Чим краще снідати?

Сніданок — найважливіший і найнеобхідніший прийом їжі. Він заряджає енергією, пробуджує організм і поліпшує настрій.

Багато хто стверджує, що вранці  не хочеться їсти і весь сніданок обмежується чашкою кави. Тут є кілька трюків. Спробуйте вечеряти приблизно за 4 години до сну, до ранку більше шансів зголодніти. Вранці можна вставати трішки раніше. Можливо, вам не хотілося їсти просто тому, що перемагає сон? Також є сенс готувати сніданок для своєї сім’ї, може бути, в процесі приготування у вас також з’явиться апетит.

Що можна з’їсти на сніданок? Включіть в ранковий раціон яйця, квасолю, омлет, смузі з фруктів, просто фрукти і ягоди в свіжому вигляді або зі звичайним йогуртом без добавок, вівсянка тривалого приготування, арахісова паста, насіння Чіа, твердий сир і овощі. А ще ви завжди можете замовити сніданок в Simple Food по посиланню на МЕНЮ.

 

____________________________________

Завтрак – самый важный и нужный прием пищи. Он заряжает энергией, пробуждает организм и улучшает настроение.

Многие утверждают, что утром им не хочется есть и весь завтрак ограничивается чашкой кофе. Здесь есть несколько трюков. Попробуйте ужинать примерно за 4 часа до сна, к утру больше шансов проголодаться. Утром можно вставать чуточку пораньше. Возможно, вам не хотелось есть просто потому, что побеждает сон? Также есть смысл готовить завтрак для своей семьи, может быть, в процессе приготовления аппетит проснется и у вас.

Что можно съесть на завтрак? Включите в утренний рацион яйца, фасоль, омлет, смузи из фруктов, просто фрукты и ягоды в свежем виде или с обычным йогуртом без добавок, овсянка длительного приготовления, арахисовая паста, семена чиа, твердый сыр и овощи. А еще вы всегда можете заказать завтрак в Simple Food по ссылке в МЕНЮ.

.

Наша сторінка Instagram +15k